© Photo Darco Dariusz Połczyński

F. U. Dariusz Połczyński

Nip: 665-191-98-88

Polna 8r/10

87-100 Toruń

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

26 kwietnia 2018

Tym razem troszkę inaczej, bo z video.

 

Osoby które śledzą moją fotograficzną działalność, wiedzą, że prowadzę zajęcia w Toruńskiej Szkole Fotografii oraz, że prowadziłem roczne warsztaty fotograficzne.

W czerwcu natomiast ruszają kolejne moje warsztaty.

Tym razem będzie to cykl jednodniowych warsztatów, na których

w ciągu jednego dnia będzie można poznać podstawy fotografii cyfrowej. Drugiego dnia opanować podstawy programu Photoshop.

W przygotowaniu mam jeszcze zaawansowany retusz zdjęć portretowych

i Beauty, ale to za jakiś czas.

Dzisiejszym wpisem chciałbym pokazać Wam w przyśpieszeniu jak mniej więcej taki retusz wygląda oraz zapoczątkować tego typu artykuły na blogu.

Co jakiś czas będę publikował filmy przyśpieszonego retuszu, tak by

w skrócie pokazać jak wygląda praca fotografa, która jak wiadomo nie kończy się tylko z chwilą naciśnięcia spustu migawki.

Czasami jednak każdy fotograf na swojej drodze spotyka osoby które właśnie żyją w przekonaniu, że tak jest. Ale to już inny temat.

Wracając do filmów... osoby, które wezmą udział w moich warsztatach, będą miały dostęp do pełnych wersji tutoriali (bez przyśpieszenia), tak by mogły ćwiczyć i doskonalić wiedzę zdobytą w trakcie moich jednodniowych szkoleń.

Zapraszam serdecznie do oglądania i komentowania.

A może osoby wybierające się na moje warsztaty mają jakiś ciekawy temat dotyczący obróbki zdjęć w Photoshopie? Piszcie, to może przygotuję taki tutorial specjalnie dla Was ;)

 

pozdrawiam,

Dariusz Połczyński

 

Speed retusz